Το “Tukan”, στο Ρίο, στη νέα εποχή.
22 Δεκεμβρίου 2023 στο “Τσίπας Μπλοκ”, έγινε η μεγάλη αποκάλυψη : Περνάει στον έλεγχο του “φαινομένου Λου“. Το οποίο σημαίνει, έχω κάνει την μετάφραση, ετοιμαστείτε για πολύ καυτό καλοκαίρι.
![](https://tsipasblog.gr/wp-content/uploads/2019/04/tsipas-final.jpg)
Ο ίδιος ο Λου, που είναι πιο πορωμένος από ποτέ, στο αγαπημένο του Facebook, είπε πως μπήκε η “σφραγίδα”. Σήμερα τελείωσε και τυπικά.
![](https://tsipasblog.gr/wp-content/uploads/2024/02/95ede120-9dfc-4126-9f75-a62f54bc8a23-607x1024.jpg)
Τα Tsipas Blog παρασκήνια είναι δια χειρός Ηλία Τσίπα... είναι πάντα ενυπόγραφα! Όσα άρθρα δε φέρουν το σκίτσο με την υπογραφή μου, αναρτώνται από την δημοσιογραφική ομάδα του blog ή υπογράφονται από τον συντάκτη τους.