Ο ανερχόμενος τικτοκερ Στάθης Βουρβούλης πήγε για φαγητό σε πολύ γνωστό εστιατόρια και φορούσε πανάκριβο ρολόι. Και όχι μόνο αυτό αλλά μας παρουσίασε και το νέο ρολόι που πήρε. Τελικά ο έρωτας ο βήχας και τα λεφτά δεν κρύβονται. Αυτά είναι βουρβούλες και βουρβούληδες μια βόλτα χαλαρή φορώντας πανάκριβα ρολόγια.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhHPiLZD-VlhKKIx9e_cesmyczWvXBvjXBB5mblD0y4KEGCTmKDPSMMZCuGQIoAtGoMQDEcHg81TPyW_UJ79xMSPdWVQfrFeCsQyVsmRbaKu9ngMt2o82tTf-j7-T5F8EpaOTmi-bqvqTEdUoD7aBeudGzt0l_cgdDDmhMrYCE4QtlQYkht9QGIRqIlrQ/w288-h640/%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1_Viber_2023-05-20_14-28-55-834.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi9GaDPgmnvj88sCgLms0T2F0c0ExjTy_DsaUttxP6xx1LSpsME-0SmzFh5IPX16cXflEpYYRchrH7fmoqKFlwwUreuiM2YZlNxzL6GjPL8fbjH-k-RfRxPhrn9PU1VaWwVU7qAOQsVw76TjyuOsr9Z_pxJpRh_vW3f6xWNwhEcuEaOFaIT9W0rZGOA4g/w288-h640/%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1_Viber_2023-05-20_14-28-30-078.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg3TG1T2swLknSr-hs-o1WoRRyk0N6b6GfGEKKAe7BeezW_8zie_5bgACrMBmrqub207fkRluJIEUboRBezTdTi8byZnhA1RI2kwUv3AtVWDadA2YGoqoebzxsOCgEZHn7pUNf9GHyFoDQW9K1Utu41MCI_6rOc-ERyyOegYDSiMliOyaHNgqi5SFjh8A/w288-h640/%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1_Viber_2023-05-20_14-28-06-645.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg3TG1T2swLknSr-hs-o1WoRRyk0N6b6GfGEKKAe7BeezW_8zie_5bgACrMBmrqub207fkRluJIEUboRBezTdTi8byZnhA1RI2kwUv3AtVWDadA2YGoqoebzxsOCgEZHn7pUNf9GHyFoDQW9K1Utu41MCI_6rOc-ERyyOegYDSiMliOyaHNgqi5SFjh8A/w288-h640/%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1_Viber_2023-05-20_14-28-06-645.jpg)
Τα Tsipas Blog παρασκήνια είναι δια χειρός Ηλία Τσίπα... είναι πάντα ενυπόγραφα! Όσα άρθρα δε φέρουν το σκίτσο με την υπογραφή μου, αναρτώνται από την δημοσιογραφική ομάδα του blog ή υπογράφονται από τον συντάκτη τους.