Αμερικανιά. Πετυχημένη. Το λέμε διότι έπαιξαν στο παρελθόν κι άλλες αμερικάνικες μαγκιές, που δεν έπιασαν. Για το πώς θα κινηθεί πιο γρήγορα η οικονομία. Έστω και για λίγες μέρες.
Black Friday. Το κόλπο. Και γαμώ τις εκπτώσεις. Η λύσσα η καταναλωτική. Να μην κρατιούνται, να ορμάνε στα καταστήματα, με το που ανοίξουν οι πόρτες. Ποιος θα πρωτομπουκάρει.
![](https://tsipasblog.gr/wp-content/uploads/2019/04/tsipas-final.jpg)
Στην Ελλάδα δεν γινόταν να μην μπει στο κόπο, εκτός από τις μεγάλες φίρμες, τα επώνυμα προϊόντα, που λένε. Και το ηλεκτρονικό κατάστημα -αντρικών και γυναικείων- ρούχων Buzz Cuttt.
Ki έτσι ανακοίνωσε πτώση τιμών έως και 40%. Θα τα δείτε, όλα ΕΔΩ
![](https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.39111-15/316978879_681985350161138_7775206196295873644_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5a057b&_nc_ohc=IHzYyv9Ik14AX-LF9V4&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=02_AVDdUnHtaNgpL4wyt985_5GJLVHbd7WLqTh6oYXXpleTGw&oe=63811862)
Τα Tsipas Blog παρασκήνια είναι δια χειρός Ηλία Τσίπα... είναι πάντα ενυπόγραφα! Όσα άρθρα δε φέρουν το σκίτσο με την υπογραφή μου, αναρτώνται από την δημοσιογραφική ομάδα του blog ή υπογράφονται από τον συντάκτη τους.