To Athens stage το έμαθε ο κόσμος με το νέο σχήμα, Στάθης Ξένος και Θοδωρής Βερλής. Το προηγούμενο σχήμα καταγράφεται σαν να μην πέρασε ποτέ, πέρασε αλλά δεν ακούμπησε.. Ο νυχτερινός κόσμος από την Αθήνα και όχι μόνο, το τώρα δεν σταματάει να το προτιμάει. Ξανά και ξανά.
Με συνέπεια, περισσότερο να ανεβαίνει ο πήχης των προσδοκιών για του χρόνου. Ο επιχειρηματίας αυτού του νυχτερινού κέντρου, στα Λιόσια, Γρηγόρης Τουφεκλής, αυτό θα αποφασίσει να προχωρήσει. Αλλά άλλο κεφαλιού αυτό, έχουμε ακόμη. Ας μείνουν στο πολύ δυνατό τώρα.
![](https://tsipasblog.gr/wp-content/uploads/2019/04/tsipas-final.jpg)
Με αυτά και με εκείνα, χωρίς να το καταλάβουμε, φτάσαμε στην τελευταία εμφάνιση. Σάββατο 27/5
Τα Tsipas Blog παρασκήνια είναι δια χειρός Ηλία Τσίπα... είναι πάντα ενυπόγραφα! Όσα άρθρα δε φέρουν το σκίτσο με την υπογραφή μου, αναρτώνται από την δημοσιογραφική ομάδα του blog ή υπογράφονται από τον συντάκτη τους.