Οπαδοί είναι όλοι, φανατικοί και προσηλωμένοι, που μπήκαν στις instagram ιστορίες της Φωτεινής Μπαρνασά. Και όλοι έμειναν, με το στόμα ανοιχτό, όλοι έκαναν το σταυρό τους όταν είδαν τις φωτογραφίες, η οποίες πρόδιδαν την γυναικεία της πλατφόρμα.
Ο ορισμός της απόλυτης γυναίκας. Η ωραία και εντυπωσιακή, επίσης και η ικανή, σε βγάζει ασπροπρόσωπο, όταν θα πει θα ασχοληθεί με κάτι. Καλά κατάλαβες. Η Φωτεινή είναι μια τέτοια γυναίκα, συνδυάζει το επιχειρείν με τα φώτα της shobizz, και σκίζει και στα δύο.
![](https://tsipasblog.gr/wp-content/uploads/2019/04/tsipas-final.jpg)
![Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.](https://scontent.fath6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/348356795_998882804380591_2464489578356013336_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=iXtGMkW43q8AX-8sbIE&_nc_ht=scontent.fath6-1.fna&oh=03_AdSdt56ZrlaMKr00WP-rgtbpt2JRVHBBmX4sQIeM8E0Gxw&oe=648EE602)
![Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.](https://scontent.fath6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/348357870_772291027846952_6501289602495424286_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=OJ4ZomhDFssAX8DwxUm&_nc_ht=scontent.fath6-1.fna&oh=03_AdT3_yngAUtvBn1U0gQ4PuvavSudsEYYPmg4BxwH5fmsnw&oe=648EEB5D)
Τα Tsipas Blog παρασκήνια είναι δια χειρός Ηλία Τσίπα... είναι πάντα ενυπόγραφα! Όσα άρθρα δε φέρουν το σκίτσο με την υπογραφή μου, αναρτώνται από την δημοσιογραφική ομάδα του blog ή υπογράφονται από τον συντάκτη τους.