Τελικά, το Τσίπας Μπλοκ πρέπει να το λάβεις σοβαρά υπόψιν σου, δεν ψωνίζεις πληροφορίες απο τα lidl. Ένα ακόμη άρθρο-παράδειγμα, αυτό για την Πέγκυ Ζήνα. Μιλάμε για την παρουσία της στο “Mezzo Athens Party Stage”, που είναι μια δουλεμένη νίκη. Αυτή είναι η υπέρτατη νίκη, η απόλυτη νίκη. Ξέχνα αυτά τα περί νίκης από… σπόντα !
Να και το καινούργιο που έμαθα. Για το πέσιμο της αυλαίας, 27.4 θα γίνει. Και επειδή ομάδα που νικάει, δεν αλλάζει, θα συνεχίσουν μαζί απο τέλος Σεπτεμβρίου.
![](https://tsipasblog.gr/wp-content/uploads/2019/04/tsipas-final.jpg)
Τα Tsipas Blog παρασκήνια είναι δια χειρός Ηλία Τσίπα... είναι πάντα ενυπόγραφα! Όσα άρθρα δε φέρουν το σκίτσο με την υπογραφή μου, αναρτώνται από την δημοσιογραφική ομάδα του blog ή υπογράφονται από τον συντάκτη τους.