Σημασία έχει να κάνεις συνεργασία, με ανθρώπους που θα μας κάνουν καλύτερους, που ταιριάζουμε, που συμπαθιόμαστε, που θα περάσουμε καλά στην τελική. Αυτή η συνεργασία αξίζει, όχι η άλλη, που άλλα σου λένε και άλλα βλέπεις στην πράξη.
Σε μια τέτοια περίπρωση. Ο Χρήστος Σαντικάι στο Adele, στο Κολωνάκι, κάθε Κυριακή. Με αυτή τη λογική λοιπόν, λέμε πως δεδομένη είναι η επιτυχία του. Όλοι έχουμε instagram, όλοι είδαμε τι έγινε. 11.02 προβλήθηκε το πρώτο επεισόδιο και αμέσως τράβηξε τα φώτα της νυχτερινής Αθήνας. Και η Λένα Ζευγάρια εκεί. Και ο Νικηφόρος. Και η Σοφία Μπεκιάρη.
![](https://tsipasblog.gr/wp-content/uploads/2019/04/tsipas-final.jpg)
Και έχει πολύ μέλλον αυτό το νταραβέρι. Για όσους ξέρουν ιστορία. Και κρατάνε σημειώσεις. Και ο Χρήστος. Και ο μάνατζερ του ο Τσαμπούκος. Έχουν βοηθηθεί πολύ από τον Θεοδόση Νικολάου, έναν από τους δύο ιδιοκτήτες του Adele. Ο Στάθης Σχίζας είναι ο άλλος.
![](https://tsipasblog.gr/wp-content/uploads/2024/02/ddf49364-37a0-4516-8486-d51a696e09d4-1024x681.jpg)
![](https://tsipasblog.gr/wp-content/uploads/2024/02/d5a014c9-4ea6-4da5-9b9e-a87d25e0428d-1-1-1024x681.jpg)
![](https://tsipasblog.gr/wp-content/uploads/2024/02/bd8104c2-2d66-4d27-967e-9f1152a97883-1024x681.jpg)
![](https://tsipasblog.gr/wp-content/uploads/2024/02/5a965c78-4d9f-4ebb-b1d5-d81064d001e4-1024x681.jpg)
![](https://tsipasblog.gr/wp-content/uploads/2024/02/e67a1fdc-11fb-4892-a23f-6e4a25148ffa-1024x681.jpg)