Ο CEO του Αγιονέρι, Δημήτρης Βραχάμης. Ανέβασε ιστορία από την χθεσινή βραδιά, και γράφει 25 & 26 Αυγούστου.
Προφανώς κάνει πλάκα. Αλλά τι λένε; Μεταξύ σοβαρού και αστείου λέγονται συνήθως οι πιο µεγάλες αλήθειες. Να θέλει να πάει διακοπές, με την οικογένεια, και να μην μπορεί. Να μην φεύγει ο κόσμος. Να μην πέφτει η δουλειά.
![](https://tsipasblog.gr/wp-content/uploads/2019/04/tsipas-final.jpg)
![Μπορεί να είναι εικόνα ένα ή περισσότερα άτομα, πλήθος και κείμενο που λέει "vrahamis_dimitris_agioneri 15 15. ώ. 25 Αυγούστου HEREE HERE @agioneri_peristeri @agioneri"](https://scontent.fath6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/445170007_10220277730608556_5260983966434869607_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=OUHb2p-bvFkQ7kNvgEILueH&_nc_ht=scontent.fath6-1.fna&oh=00_AYBPs-5glBXRWOYjzY9eAMBGFS1HNsnsVJMcz0lIgrvmhQ&oe=6657C369)
![Μπορεί να είναι εικόνα 2 άτομα, ποτό και κείμενο που λέει "vrahamis_dimitris_agioneri 15ώ. 26 Αυγούστου @agioneri_peristeri"](https://scontent.fath6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441955019_10220277732648607_67443168804104368_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=T50kF05N5O0Q7kNvgGzKl7d&_nc_ht=scontent.fath6-1.fna&oh=00_AYCYTgQCfMlhD_9d6IsdhOA5HuBejgd72Y_5G8JwWhG92A&oe=6657C97E)
Τα Tsipas Blog παρασκήνια είναι δια χειρός Ηλία Τσίπα... είναι πάντα ενυπόγραφα! Όσα άρθρα δε φέρουν το σκίτσο με την υπογραφή μου, αναρτώνται από την δημοσιογραφική ομάδα του blog ή υπογράφονται από τον συντάκτη τους.