Ανακάλυψε ξαφνικά το νυχτερινό σύστημα, πως φωνάρα είναι η Νάντια Αγγελέτου ; Αυτή η τραγουδίστρια, που παλεύει μόνη για τα όνειρα της. Επειδή το κορίτσι κατέληξε σε ξηγημένο επιχειρηματία. Τον Μιχάλη Λαγουδάκο. Πήγαινε τις Δευτέρες στο Απλά στο Παγκράτι, και θα πάθεις πλάκα.
Το ξέρεις; Δεν το ξέρεις. Ποιο; Αν το ταλέντο και η σκληρή δουλειά, δεν βρει τα κλειδιά, τα κατάλληλα, ποτέ δεν θα δεις τις πόρτες να ανοίγουν. Στην περίπτωση της Αγγελέτου, τα βρήκε.
![](https://tsipasblog.gr/wp-content/uploads/2019/04/tsipas-final.jpg)
Τα Tsipas Blog παρασκήνια είναι δια χειρός Ηλία Τσίπα... είναι πάντα ενυπόγραφα! Όσα άρθρα δε φέρουν το σκίτσο με την υπογραφή μου, αναρτώνται από την δημοσιογραφική ομάδα του blog ή υπογράφονται από τον συντάκτη τους.