Δυνατή μεταγραφή έκανε η Panik: Yποδέχεται και καλωσορίζει τον Σταμάτη Γονίδη. Είναι και θα παραμείνει ένα τεράστιο κεφάλαιο, για το λαϊκό τραγούδι, για την νυχτερινή βιομηχανία γενικότερα.
Η υπογραφή των συμβολαίων, έγινε παρουσία του Γιώργου Αρσενάκου. Του captain της πιο καυτής δισκογραφικής εταιρίας στην Ελλάδα και δεν συγκρίνεται με καμία άλλη.
![](https://tsipasblog.gr/wp-content/uploads/2019/04/tsipas-final.jpg)
Συμπίπτει μάλιστα με τις νέες live εμφανίσεις, που ετοιμάζει στο Posidonio, μαζί με τον Στέλιο Ρόκκο. Όπως είναι γνωστό εδώ και καιρό.
Δεν κρατιέται ο Μούτσος…
![](https://tsipasblog.gr/wp-content/uploads/2024/02/-12.png)
Τα Tsipas Blog παρασκήνια είναι δια χειρός Ηλία Τσίπα... είναι πάντα ενυπόγραφα! Όσα άρθρα δε φέρουν το σκίτσο με την υπογραφή μου, αναρτώνται από την δημοσιογραφική ομάδα του blog ή υπογράφονται από τον συντάκτη τους.