Πέμπτη 13 Ιουνίου 2024 στην Πάτρα. Τι γιορτάζεται; Η μεγάλη δεσποτική εορτή της Αναλήψεως του Κυρίου Ιησού Χριστού και πανηγυρίζει ο ναός στο Ψαροφάι. Και αναμενόμενα, ο εμπορικότερος δρόμος της πόλης, η οδός Ακρωτηρίου, ετοιμάζεται να βάλει τα γιορτινά του. Ετοιμάζεται να υποδεχτεί πολύ κόσμο. Αρκετές οι δράσεις που θα δούμε, όχι μόνο από τους επίσημους φορείς, αλλά και από τα μαγαζιά.
Σε αυτό το mood, λοιπόν, εύκολα ξεχωρίζεις το live που θα παρουσιαστεί στο RoumPeak. Ε, είναι δυνατό το κόλπο, με τις φωνάρες Νίκο Μανιάτη & Ευδοκία. Μαζί τους ο ταλαντούχος Χρήστος Τζουμάνης.
![](https://tsipasblog.gr/wp-content/uploads/2019/04/tsipas-final.jpg)
Ξέρεις για ποιους μιλάμε, τους ξεχώρισε ο νυχτερινός λαός από την “Μπουάτ” και τους περιμένει να το ξαναθυμηθεί. Να τους πει …ευχαριστούμε, για όλο αυτό που ζήσαμε φέτος. Ήταν μαγικό!
Τα λέμε εκεί, μετά τις 8 το βράδυ!
![Μπορεί να είναι εικόνα 1 άτομο και κείμενο](https://scontent.fath6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/448171550_10220345069131977_929509655405882625_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=lK4oGpFceZcQ7kNvgGxVOw-&_nc_ht=scontent.fath6-1.fna&oh=00_AYBVgrUyS4UTlQ3xyNJzkplhjqTpzzJbzYelYXMOXNgu8Q&oe=666D42D6)
![Μπορεί να είναι εικόνα 1 άτομο και κείμενο](https://scontent.fath6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/447964464_10220345072612064_4703891659352926325_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=n74A77EGtEgQ7kNvgHIm8Tx&_nc_ht=scontent.fath6-1.fna&oh=00_AYAtfhOPAxU2pX3Te34SkVwVEamPSXAiBvGXJcq9IaOy8w&oe=666D324D)
![Μπορεί να είναι εικόνα 1 άτομο και κείμενο](https://scontent.fath6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/448056225_10220345073892096_4088903482643474637_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=b6x0sVFTeuQQ7kNvgGKgHXX&_nc_ht=scontent.fath6-1.fna&oh=00_AYB7LY7kzqB9ZdIfH884Us6ow4SR3C3fW6NhxGcMr6Oi0w&oe=666D2E59)